Sídla spolecnosti v Praze

Služby poskytnutí sídla společnosti

 

Sídlo společnosti je označeno a má identifikační číslo.

Umožníme obchodní schůzky v sídle společnosti. Za měsíční poplatek Vám můžeme zařídit krátkodobý pronájem kanceláří a zajistíme kontakt společnosti s veřejností a státními orgány.

Služby sídla společnosti - příjem poštovních zásilek, úschova poštovních zásilek, upozorníme na přijetí zásilky buď e-mailem nebo prostřednictvím SMS zprávy, přesně podle Vašeho přání.

Všechny podmínky, které naplňuje poskytnutí sídla společnosti, jsou dané obecně závaznými předpisy, které sídlo firmy vymezuje.

Zřídíme doručovací adresu, která je určena pro účely umístění sídla společnosti, nebo kontaktní či doručovací adresu pro fyzické i právnické osoby z ČR i zahraničí. Poskytování kontaktní či doručovací adresy v rámci poskytnutí sídla pro společnosti je vhodné jak pro nově vzniklé, tak již pro existující společnosti.

Dle Vašich instrukcí Vám můžeme nabídnout, že veškerá pošta a písemnosti doručené na adresu poskytnutého sídla nebo kontaktní či doručovací adresy budou převzaty, zaevidovány a zpracovány. Můžete požadovat možnost zasílání pošty a písemností na Vámi zvolenou adresu, kdy si zvolíte i způsob a intervaly odesílání došlé pošty, nebo můžeme nabídnout úschovu těchto dokumentů v zamykatelném boxu.

Image každého podniku netvoří pouze její pověst, zaměstnanci či odvedené projekty, důležité je i sídlo firmy. Umístění podniku na lukrativním místě zvyšuje její úroveň a prestiž, což také znamená větší zájem potenciálních klientů. Mnoho firem si však samozřejmě nemůže dovolit sídlo v centru Prahy, a proto mohou využít naších služeb poskytování sídla pro firmy a poskytnutí poštovní adresy. Pronajatou adresu pro sídlo firmy taktéž mohou využít společnosti, které mnoho let sídlili v určité lokalitě, a změna sídla by jim způsobila nadbytečné problémy týkající se administrativy. Pro takové firmy je pak jistě výhodnější pronájem poštovní adresy, zatímco administrativní záležitosti se nadále vyřizují na stejných institucích.

Poskytování sídla pro firmy a poštovní adresy je mezi firmami čím dál více oblíbenou službou. Pokud klienti zaregistrují, že adresa společnosti je v dobré lokalitě, jejich zájem se může rapidně zvýšit, neboť výhodná poštovní adresa v centru Prahy je důkazem prestiže. Společnost nabízející poskytování sídla pro firmy ručí za poskytnutí poštovní adresy na doručování korespondence, která je neprodleně zaevidována a přeposlaná na dohodnuté místo. Virtuální kancelář v centru Prahy vám poslouží k pracovním schůzkám a školením, ke kterým si můžete přiobjednat také catering. K dispozici také můžete mít i vlastní recepci, kde bude asistentka příchozí telefonáty ohlašovat jménem vaší společnosti. Virtuální kancelář s recepcí je opravdovým komfortem, který se vyplatí využít pro důležité obchodní schůzky. Nejenom poskytnutí sídla pro firmy a poštovní adresy, ale i vlastního pražského telefonního čísla vám zajistí společnost Sídlo pro firmy v Praze. Poskytnutí virtuální kanceláře také zajišťuje kancelářské a administrativní služby.